צור קשר מהיר

שירותי פריקת מכולות

פריקת מכולות

שירותי פריקת מכולות יתבצעו אך ורק על ידי מומחים; בעלי מקצוע המחזיקים בהכשרה ובניסיון הדרושים. לאורך השנים האחרונות, שירות משמעותי זה הולך וצובר תאוצה – ואין זו הפתעה כלל. במילים אחרות, בין אם מדובר במפעלים, מוסדות או שמא במוסדות כאלו ואחרים – פריקה התכולה והעמסתה על צד הטוב ביותר הינה חלק מהעבודה השוטפת. זקוקים גם אתם לשירותים אלו? פנו אל המומחים בתחום: CFM לוגיסטיקה בע"מ. חברה זו מתמחה בשירותי פריקה של מכולות וטענתן. כמו כן, צוות עובדי החברה הינם מקצועיים, מנוסים ואחראיים. נשמח לעמוד לרשותכם בתחום זה כמו גם להציע את ניסיוננו בתחום איתור והגיוס של כוח אדם מרשים בתחומים שונים.

שירותי פריקת מכולות ומחסנים

גם לקוחות מהמגזר הפרטי אך בעיקר עסקים ותעשיות, זקוקים לשירות של פריקת מכולות. שירות זה מאפשר לכם להמשיך ולתפעל את העסק או את שגרת החיים שלכם ללא הפרעות, כאשר מישהו מקצועי עוסק בפריקה של המכולות שלכם. למשל, חברת Cfm ניהול פיננסי עסקי בע"מ, מתמחה בנושא של פריקת מכולה ונותנת ללקוחותיה שירות המעניק להם שקט נפשי לאורך כל התהליך. הפריקה מתבצעת בשיא המקצועיות ומתוך ניסיון רב בתחום. הניסיון הזה הוא מה ששומר על הסחורה והמיטלטלין שלכם שלמים ומאפשר סידור נוח ויעיל שלהם במחסן הפצה למשל.

מה כולל שירות של פריקת מכולות?

 • פריקה של מכולות עם חפצים אישיים או מוצרים בייבוא אישי. שירות זה ניתן למשל במקרים בהם התבצעה הגירה ממדינה אחרת לישראל והעולים הטריים שלחו את כל חפציהם במכולות לארץ. במקרה כזה הפריקה צריכה להתבצע בשיא הרגישות, משום שהמכולות מכילות מיטלטלין בעל ערך כספי גבוה וכמובן, ערך רגשי גבוה. בנוסף, שלמות הציוד, הריהוט והחפצים חיוניים לקליטה קלה במדינה החדשה.
 • פריקה של מכולות המכילות קרטונים או שקים. פריקה של מכולה כזו צריכה להתבצע לפי תקנים מחמירים של בטיחות בעבודה. מכולות מהסוג הזה כוללות הרבה פעמים משאות כבדים מאוד, של ציוד רגיש וחיוני. מי שפורק את המכולה צריך להיות מומחה גם בשמירה על בטיחותו האישית והעובדים שסביבו וגם על בטיחות הציוד.
 • חברה העוסקת בפריקת מכולות מעניקה לעיתים גם שירות משלים, של מיון הציוד וסידור שלו במחסן. גם במקרה הזה יש צורך בידע ומיומנות רלוונטיים, על-מנת לסדר את המחסן בצורה אידיאלית.

פריקה של מכולות היא שירות חיוני

אם גם אתם עומדים בפני מצב המצריך מכם לפנות לשירות של פריקת מכולות, פנו לאחת החברות המובילות בתחום – Cfm ניהול פיננסי עסקי בע"מ. החברה מספקת שירותי פריקת מכולה ללקוחות מכל סוג, כולל אחריות מלאה ושקיפות מוחלטת לאורך כל התהליך. בנוסף, מעניקה החברה שירות משלים של סידור מחסן לאחר הפריקה, מה שמאפשר לכם להשאיר את כל העבודה הקשה והמסובכת לאחרים ולהתמקד בהמשך ניהול העסק שלכם.

פריקת מכולה עם המקצוענים

פריקת מכולה

לכאורה, פריקת מכולה זה עניין פשוט: באים, פורקים והולכים. בפועל, מדובר בהפקה לוגיסטית מורכבת, המערבת תכנון, כוח אדם איכותי, מכשור מתאים, ידע, ניסיון ומיומנות. Cfm ניהול פיננסי עסקי בע"מ היא חברה המתמחה בפריקת מכולות מכל הסוגים ושירותים לוגיסטיים נוספים. החברה עומדת בתקנים המחמירים ביותר בתחום ומספקת שירות למאות לקוחות ברחבי הארץ. כדי לוודא שאתם בידיים טובות, כדאי לדעת מהם הקריטריונים לבחירת חברה לפריקת מכולות.

טיפים לבחירת חברה העוסקת בתחום של פריקת מכולה

 • חלק די משמעותי מהתהליך של פריקת מכולה הוא התכנון הלוגיסטי הכרוך בכך. אם אתם שוכרים חברה לפריקת מכולות, זה צריך להיות חלק בלתי נפרד מהשירות שהיא מעניקה לכם.
 • שימו לב שהחברה משתמשת בציוד תקין, חדשני ובטיחותי, העומד בתקנים בינלאומיים מחמירים. מכולות הן כבדות מאוד ויש צורך במיומנות מיוחדת על מנת לפרוק אותן בבטחה. במידת הצורך דרשו שקיפות מצד החברה אותה שכרתם לפריקת המכולות ובקשו לראות רישיונות, תעודות, הסמכות וכדומה.
 • וודאו כי אתם בוחרים חברה המיומנת בתפעול מוצלח של פרויקטים גדולים. ככל שהניסיון של החברה נרחב יותר, כך יש יותר סיכוי שגם עם הפרויקט שלכם יצליחו להתמודד על הצד הטוב ביותר.
 • כדאי לבחור בחברה המציעה גם שירות נוסף של סידור מחסן לאחר פריקת המכולה. סידור מחסנים הוא פרויקט בפני עצמו, המצריך ידע וניסיון בתחום הלוגיסטיקה. חברה המציעה את שני השירותים במקביל, חוסכת לכם את הצורך למצוא ספקים שונים עבור כל שלב בתהליך.
 • בקשו המלצות מקולגות, חברים ומכרים. חפשו חברות שיש להן מעגל לקוחות מרוצה, ביקורות חיוביות ברשתות החברתיות ובאתר. כשיש לחברה פידבקים חיוביים רבים, זה מעיד על רמת השירות שהיא מעניקה ללקוחותיה.

בחרו בחברה המובילה בתחום

Cfm ניהול פיננסי עסקי בע"מ היא מהחברות המובילות בישראל בתחום של פריקת מכולות. החברה צברה במהלך שנות פעילותה קהל לקוחות גדול, הנהנה מניסיון מצטבר של עשרות שנים בתחום של פריקת מכולה, סידור מחסן, הפצה ולוגיסטיקה. החברה שמה דגש על צוותי כוח אדם איכותיים ומקצועיים, המיומנים בפריקת מכולות ותפעול הליכים לוגיסטיים מורכבים.

פריקת מכולות: לבצע את העבודה כהלכה

כאמור, יותר ויותר מוסדות, מפעלים וכן הלאה מבססים את עסקיהם תוך מגוון פעולות – כאשר פריקת מכולות הינה המרכזית מתוכן. מעוניינים להעביר ליעד חדש ציוד מתקדם? מעוניינים לוודא כי ציוד זה מגיע לכתובת כראוי? לשם כך, יש לפנות אל חברה מקצועית המציעה כוח אדם מומחה בתחום הסבלות; מומחים אשר יבצעו את המשימה בהצלחה מרובה.

מעוניינים גם אתם בשירות מומלץ וחשוב זה? נדגיש כי תהליך העבודה מתבסס על מספר שלבים עיקריים. החל מפריקתן של המכולות וטעינתן, סידור המחסן בסיומה של הפריקה ועד מיון הסחורה הרלוונטית – כדי שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי תהליך העבודה מתבצע במדויק ובמקצוענות הדרושה, יש לחפש אחר החברה המובילה בתחום.

בבואכם לחפש אחר חברה זו, יש לוודא כי עובדיה הינם מנוסים, אחראיים וכי הם פועלים בהתאם לנהלי העבודה המחמירים ביותר. כמו כן, יש לקבוע מולם את לוחות הזמנים הרלוונטיים וכמובן – לדון בתשלום.

פריקת מכולות – לענות על דרישות הלקוח

איכות היא לא מילה גסה – בייחוד כאשר מדובר במלאכת פריקת וטעינת מכולות. אם גם אתם זקוקים לשירותים אלו, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם CFM לוגיסטיקה בע"מ. חברה זו תענה על מלוא דרישותיכם – ללא כל ספק.

כיצד זה עובד?

הגעה של סחורה חדשה

פריקה של הסחורה

הובלת הסחורה לכל היעדים

ברוכים הבאים ל- C.F.M שירותי כוח אדם ולוגיסטיקה

ברוכים הבאים ל- C.F.M שירותי כוח אדם ולוגיסטיקה

בחרו את סוג הפנייה ונעזור לכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  שירותים נוספים שיכולים לעניין אותך

  גיוס והשמה כוח אדם