צור קשר מהיר

הובלת מכולות

לצד הובלת מכולות, חלק בלתי נפרד משירותים לוגיסטיים כולל את פריקתן של מכולות וטעינתן. אין ספק, מדובר באחד השירותים הנפוצים והמשמעותיים ביותר של השנים האחרונות. וזאת, לאור יתרונותיו הרבים של מענה זו. בהתאם, כדי שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל CFM לוגיסטיקה בע"מ. חברה זו היא מהמובילות בארץ בתחום פריקה וטעינה של מכולות. כמו כן, היא מציעה מענה מקיף בתחום המחסנים. צוות עובדיה של החברה ישמחו לעמוד לרשותכם, לענות על דרישותיכם ולהעניק שירות מרשים.

שירותי הובלת מכולות

תעשיות, מפעלים בעלי עסקים וגם אנשים מהמגזר הפרטי משתמשים בשירות של הובלת מכולות. מה שעל-פניו נראה כתהליך פשוט למדי, מתברר כמסע פיזי ולוגיסטי מורכב. לכן, יש צורך בחברה מקצועית שתטפל בנושא הזה. Cfm ניהול פיננסי עסקי בע"מ היא חברה העוסקת בהובלת ופריקת מכולות, בצורה מקצועית ובהתאם לסטנדרטים הגבוהים בעולם. אם אתם צריכים להוביל מכונה או לפרוק אחת, יש כמה דברים שחשוב שתדעו קודם.

מה חשוב לבדוק בנושא של הובלת מכולות מחיר?

 • האם לחברה יש ניסיון בשמירה על מיטלטלין רגישים. כל מכולה מכילה סוג אחר של ציוד או מטען אך דבר אחד משותף לכל הפריטים: יש להם ערך כספי ולעיתים אף ערך רגשי גבוה עבור הלקוח. לכן, חשוב לבחור חברה אמינה, מוכרת ובעלת ניסיון וכדאי גם לבקש המלצות ממכרים או קולגות על חברה שתוכלו לסמוך עליה בהעברת המטען שבמכולה.
 • בהמשך לכך, חשוב לבדוק כי החברה מחזיקה בכל ההיתרים הדרושים והרישיונות הרלוונטיים. חברה שלא מגלה שקיפות בנושא צריכה להדליק לכם נורת אזהרה לגבי אופי השירותים שלה.
 • תכנון לוגיסטי מעולה. הובלת מכולות היא תהליך ארוך המחולק לשלבים שונים, מרגע יציאת המכולה ממקום האחסון שלה ועד השינוע בדרכים וההגעה ליעד. כל צעד כזה צריך להיות מתוכנן לפרטי פרטים ולהיות ברור וגלוי מראש, כולל לוחות זמנים מדויקים.
 • ברגע שהמכולה מגיעה אל היעד, צריך לפרוק אותה ולעיתים אף יש להחזיר את המכולה הריקה לנקודת היציאה שלה. וודאו כי החברה עמה בחרתם להתקשר, מעניקה שירות מקיף הכולל גם פריקה של המכולות. 
 • העמסת המכולה, שינועה ופריקתה, כוללים עיסוק עם ציוד כבד ולעיתים גם עם חומרים מסוכנים. יש לוודא כי צוותי החברה מיומנים בעבודות מהסוג הזה ועומדים בתקנים המחמירים ביותר.

הובלות קונטיינרים רק עם המקצוענים

אם אתם מחפשים חברה שעומדת בכל הקריטריונים שהוזכרו, Cfm ניהול פיננסי עסקי בע"מ עומדת לרשותכם. החברה בעלת ניסיון רב בתחום של הובלת מכולות ומספקת ללקוחותיה שירות אמין, מקצועי ויסודי הכולל שמירה קפדנית על המיטלטלין, עמידה בתקנים ורישיונות רלוונטיים ופתרונות לוגיסטיים מורכבים במידת הצורך.

לחפש חברת הובלת מכולות

לאורך השנים האחרונות, ענפי התעשייה השונים מתפתחים באופן משמעותי ומדהים – בכל אין ספק. במילים אחרות, ובין אם מדובר בענף הרפואה, הרוקחות, המזון, הטקסטיל או שמא מדובר בענפים אחרים – אין ספק כי הצלחתם של מפעלים וארגונים רבים מתבססת על הפעולה הבאה: פריקתן של מכולות. אין ספק, זוהי משימה משמעותית ביותר, בזכותה ניתן לעמוד בהצלחה בדרישות הלקוחות.

זקוקים גם אתם לשירותים אלו? כעת, עליכם לחפש אחר חברה מקצועית המתמחה בכך. כיצד תמצאו חברה זו? נדגיש זאת בנקודות הבאות:

 • ראשית כל, עליכם לוודא כי צוות העובדים של החברה פועל בהתאם לתקנים המחמירים ביותר. לעיתים קרובות, משימת הטעינה והפריקה כוללת התעסקות עם מגוון חומרים כימיים מסוכנים. במקרים אחרים מדובר בסחורה בעלת ערך כלכלי משמעותי. לאור כל זאת, יש לוודא העבודה מתבצעת בהתאם לנהלים הרלוונטיים.
 • כמו כן, יש להגדיר בפני נציגי החברה את לוחות הזמנים הרלוונטיים. כך, תוכלו להיות בטוחים כי עסקיכם לא יפגעו, להיפך.

הובלת מכולות – לפעול בהתאם לתקנים

החל מפריקה של מכולות וטעינתן, עבודה מקצועית במחסן ועד עמידה בלוחות הזמנים – כדי לקבל שירותי לוגיסטיקה מקצועיים ומתקדמים העומדים בסטנדרט פורץ גבולות, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת CFM לוגיסטיקה בע"מ. חברה זו מעסיקה צוות עובדים מיומן כמו גם פועלת לפי התקנים המחמירים ביותר.

כיצד זה עובד?

הגעה של סחורה חדשה

פריקה של הסחורה

הובלת הסחורה לכל היעדים

ברוכים הבאים ל- C.F.M שירותי כוח אדם, לוגיסטיקה ואחסנה

ברוכים הבאים ל- C.F.M שירותי כוח אדם, לוגיסטיקה ואחסנה

בחרו את סוג הפנייה ונעזור לכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  שירותים נוספים שיכולים לעניין אותך

  שירותי הפצה ולוגיסטיקה

  שירותי אחסנה

  גיוס והשמה כוח אדם