צור קשר מהיר

שירותי אחסנה

סידור מחסן

הצלחתו של כל עסק ומפעל קם ונופל על ההיבט הבא: סידור מחסן. אכן, עסקים, ארגונים ומפעלים בתחומי התעשייה השונים כיום מסתייעים בשירותיהם של מומחים שונים לצורך הובלתן של סחורות, פריקתן של מכולות וכן הלאה. עם זאת, כאשר הסחורה מגיעה ליעדה מגיע שלב משמעותי לא פחות הדורש את מלוא תשומת הלב והמשאבים: הסידור שלו במחסני החברה. כך, לא ניתן יהיה ללכת לאיבוד בין הארגזים השונים, להיפך. בהתאם, כדי שניתן יהיה להוביל את המכולה, לפרוק אותה ולאחסן את הציוד כנדרש, יש לפנות אל CFM לוגיסטיקה בע"מ. חברה חדשנית זו הינה מהמובילות בתלום פריקת מכולות, טעינתן כמו גם סידור הציוד והסחורה כראוי במחסנים.

שירותי סידור מחסן

המטלה של סידור מחסן היא חלק בלתי נפרד מכל עסק שמאחסן את הצורה שלו בצורה פיזית. אופן סידור המחסן משפיע על התנהלות העובדים והמהירות בה הם נעים בו ומוצאים את הסחורה המבוקשת. אלו משפיעים על תפוקתם, שעולה ככל שהמחסן מסודר בצורה הנוחה וההגיונית ביותר. לכן, מומלץ לשכור את שירותיה של חברה חיצונית המתמחה בתחום של סידור מחסנים. למשל, חברת Cfm ניהול פיננסי עסקי בע"מ שהיא בעלת ניסיון רב בסידור מחסנים מכל הסוגים.

סידור מחסן לוגיסטי

דמיינו רגע את ארון הבגדים הפרטי שלכם. הוא כולל מדפים, מגירות ומקומות לתליית בגדים. יש כאלו שמסדרים את הביגוד לפי עונות השנה, יש כאלו שלפי צבעים ועוד קריטריונים. אך המשותף לכל הדרכים לסידור הארון הוא ההיגיון שלהן. ארון בגדים מסודר בצורה שמאפשרת לכם לשלוף ממנו ביגוד תוך זמן קצר ולדעת היכן מונח הפריט שאתם מחפשים. סידור מחסן זה מאוד דומה, רק בהיקף עצום. יש חברות שמחזיקות עשרות אלפי פריטים במחסנים שלהן ואלו חייבים להיות מסודרים בצורה קפדנית. קודם כל, מחסן לא מסודר מקשה על העובדים לנוע בו ובמקרים מסוימים אף עלול להוות סכנה ממשית לבטיחותם הפיזית. שנית, מחסן שמסודר כראוי מאפשר לאותם עובדים להעניק שירות ללקוחות במהירות וביעילות. כשתפוקה גבוהה משמעה רווחים גבוהים, יש חשיבות לכמה זמן לוקח לעובד למצוא פריט מסוים. כשזמן שליפת הפריטים מתעכב, שירות הלקוחות נחשב ירוד והתוצאה היא נטישה של לקוחות ופידבקים שליליים על העסק.

סידור מחסן במפעל

בין אם יש לכם מחסן קטן יחסית ובין אם מדובר במחסן עם אלפי פריטים, פנו למומחים בתחום של סידור מחסן ותיהנו מהשירות האיכותי ביותר בתחום. Cfm ניהול פיננסי עסקי בע"מ מתמחה בלוגיסטיקה וסידור מחסנים מכל הסוגים, בהתאמה אישית לצרכי העסק והמשאבים הלוגיסטיים העומדים לרשותו. צוות החברה יעמול ויסדר את המחסן שלכם בצורה שתהיה אידיאלית עבור התנהלות העסק ולכן אין צורך להתמודד עם המשימה בעצמכם או לגייס לשם כך עובדים ולגרום להם לעיכובים בעבודה השוטפת שלהם.

לשתף פעולה על חברה המתמחה בשירותי סידור מחסן

עולם העסקים של ימינו הינו מורכב ומאתגר – בכך אין כל ספק. בהתאם, כדי שניתן יהיה לבסס את הארגון או המפעל שלנו, עלינו להעניק את מלוא תשומת הלב והמשאבים שלנו למגוון היבטים – כאשר אחד המרכזיים שבהם הינו הובלת המכולה, פריקתה וכמובן – מלאכת סידור המחסן.

כאשר אנו מדברים על מלאכת הסידור של הסחורה במחסן, אנו למעשה דנים באחד האתגרים המשמעותיים ביותר. במילים אחרות, ולאור העובדה כי במרבית המקרים מדובר בכמות גדולה של סחורה, חשוב ביותר להקפיד על הסדר באזור המחסן. כך, כל עובד ועובד יוכל בהמשך הדרך להוציא בקלות וביעילות את הפריט הרלוונטי ולעשות בו שימוש.

זקוקים גם אתם לשירות חשוב זה? בצדק! כעת, יש לחפש אחר חברה מקצועית; חברה המעסיקה צוות בעלי מקצוע בעלי ההכשרה המקיפה ביותר כמו גם ניסיון רב. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי המשימה תתבצע ביעילות ותקל בעתיד על יכולותיכם לבצע קבלת מלאי וספירתו.

סידור מחסן – לתכנן, לארגן ולהכין

עבודת סידור המחסן דורשת תכנון, ארגון והכנה מדוקדקת. כך, תתקבל התוצאה המרשימה והמקצועית ביותר. מעוניינים גם אתם בשירותים אלו? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם CFM לוגיסטיקה בע"מ. בהצלחה!

כיצד זה עובד?

הגעה של סחורה חדשה

פריקה של הסחורה

הובלת הסחורה לכל היעדים

ברוכים הבאים ל- C.F.M שירותי כוח אדם, לוגיסטיקה ואחסנה

ברוכים הבאים ל- C.F.M שירותי כוח אדם, לוגיסטיקה ואחסנה

בחרו את סוג הפנייה ונעזור לכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

    שירותים נוספים שיכולים לעניין אותך

    שירותי הפצה ולוגיסטיקה

    שירותי אחסנה

    גיוס והשמה כוח אדם