צור קשר מהיר

מלקטים

דרושים מלקטים

אם אתם בתהליכי חיפוש עבודה, כדאי שתדעו כי דרושים מלקטים עבור מחסני לוגיסטיקה שונים. אלו זמנים לא פשוטים ואם מצאתם את עצמכם מחפשים בדחיפות משרה חדשה, ליקוט במחסנים יכול להיות הפתרון האידיאלי עבורכם. זוהי עבודה נוחה ויציבה בסביבה מהנה ומסודרת. מלקט הוא האדם שעובר במחסן ומחפש את הסחורה שעוברת בשלב מאוחר יותר להפצה. אחת מהחברות בהן דרושים תמיד מלקטים היא Cfm ניהול פיננסי עסקי בע"מ, העוסקת בהשמת כוח אדם ותפעול לוגיסטיקה והפצה.

ראיתם מודעת דרושים מלקטים? הנה מה שעליכם לברר:

 1. מהו השכר? זהו כמובן הנושא שמעסיק את רוב דורשי העבודה. יש לוודא כי השכר המוצע הינו הוגן והולם את העבודה.
 2. האם יש צורך בהכשרה כלשהי? יש מחסנים שמאחסנים בתוכם כמות כל כך גדולה של סחורה, שיש צורך במלגזה על-מנת להוריד חלק ממנה מהמדפים. בררו אם דרוש רישיון על מלגזה או אם ניתן לעשות כזה במסגרת מקום העבודה.
 3. האם החברה מקפידה על כל כללי הבטיחות ומוודאת כי סביבת העבודה בטוחה לשימוש?
 4. האם מדובר בעבודה תחת לחץ או מחסן שבו ההתנהלות מתונה יותר?
 5. חלק מהחברות מציעות ללקוחותיהן כמה שירותים במקביל למשל סידור מחסן, פריקת מכולות וכדומה. מעבר לכך שהחברה מצהירה כי דרושים מלקטים, האם היא מספקת שירותים נוספים שיאפשרו לכם להגדיל את היקף המשרה?

עבודה כמלקטים היא פרנסה טובה

עבודה כמלקטים אפשר למצוא בכמה דרכים. דרך אחת היא לברר עם חברים ומכרים אם המחסן בו הם עובדים מחפש מלקטים או אם שמעו על מחסן שמחפש. דרך שניה היא להיכנס לאתרי אינטרנט של חברות הפצה ולוגיסטיקה, אתרים למודעות דרושים וקבוצות פייסבוק ייעודיות ולחפש שם מודעות רלוונטיות. אחרי שנתקלתם במודעה של דרושים מלקטים ועניתם על כל השאלות האלו, אתם יכולים לשקול אם להתחיל לעבוד במקום שפרסם את המשרה. חשוב לציין כי עבודה כמלקטים יכולה להוות פרנסה יציבה בזמנים של חוסר וודאות ובמיוחד כשמדובר במחסן המספק שירותי אחסון והפצה למוצרים חיוניים, אשר לא מוותרים עליהם גם בזמני חירום.

ברוכים הבאים ל- C.F.M שירותי כוח אדם ולוגיסטיקה

ברוכים הבאים ל- C.F.M שירותי כוח אדם ולוגיסטיקה

בחרו את סוג הפנייה ונעזור לכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

  שירותים נוספים שיכולים לעניין אותך

  Услуги контейнерных перевозок

  Warehousing services

  Услуги транспортировки поддонов